SKŁAD

Prezydium RD UG

Przewodniczący: mgr Sebastian Barczak (SDNHiS)
Wiceprzewodnicząca: mgr Magdalena Kokot (WFil)
Sekretarz: VACAT

Skład RD UG

Skład Rady Doktorantów Uniwersytetu Gdańskiego 2021-2023

Prezydium:
Przewodniczący: mgr Sebastian Barczak (SDNHiS)
Wiceprzewodnicząca: mgr Magdalena Kokot (WFil)
Sekretarz: VACAT

Skład RD UG na kadencję 2021-2023

Szkoła Doktorska Nauk Humanistycznych i Społecznych

mgr Sebastian Barczak

mgr Ilona Bidzan-Bluma

mgr Maciej Zieliński

mgr Sandra Żukowska

 

Międzyuczelniana Szkoła Doktorska Biotechnologii UG i GUMed

mgr Łukasz Arcimowicz

mgr Izabela Perkowska

 

Wydział Geografii i Oceanografii

mgr Karina Bodziach

mgr Rafał Gajewski

 

Wydział Nauk Społecznych

mgr Bogdaniuk-Sierant Karina

mgr Jasiński Krzysztof

mgr Rutkowski Jarosław

mgr Semrau Katarzyna

 

Wydział Historyczny

mgr Piotr Syczak

mgr Adam Lubocki

mgr Natalia Lubińska

 

Wydział Prawa i Administracji

mgr Buławski Jan

mgr Koska Aleksandra

mgr Łapińska Marta

mgr Zieliński Piotr

 

Wydział Filologiczny

mgr Chilińska-Pułkowska Alicja

mgr Kokot Magdalena

mgr Kościelniak Jagoda

mgr Lubiszewska Ewa

*Uczelniany Komisarz Wyborczy Samorządu Doktorantów
VACAT

*Pełnomocnik Uczelnianego Komisarza Wyborczego Samorządu Doktorantów ds. Wyborów w Szkołach Doktorskich:

VACAT 

 

Przedstawiciele RD
w Senacie UG

mgr Sebastian Barczak (przewodniczący RD UG)
mgr Piotr Zieliński  

Komisje

Senacka Komisja ds. Kształcenia:

  • mgr Ewa Lubiszewska (WFil)

Senacka Komisja Finansów:

  • mgr Sebastian Barczak (SDNHiS)

Senacka Komisja Organizacji i Rozwoju:

  • mgr Maciej Zieliński (SDNHiS)

Senacka Komisja ds. Nauki:

  • mgr Izabela Perkowska (MSDBIOTECH UG-GUMed)

Senacka Komisja ds. Umiędzynarodowienia:

  • mgr Natalia Lubińska (WH)

Komisja Dyscyplinarna ds. Nauczycieli Akademickich:

  • mgr Karina Bodziach (WOiG)

Komisja Dyscyplinarna ds. Doktorantów:

  • mgr Jan Buławski (WPiA)
  • mgr Marta Julia Łapińska (WPiA)
  • mgr Sandra Żukowska (SDNHiS)
  • mgr Martyna Olszewska (SDNHiS)
  • mgr Rafał Gajewski (WOiG)
  • mgr Balbina Tarnowska (WFil)
  • mgr Karina Bodziach (WOiG)
  • mgr Izabela Perkowska (MSDBIOTECH UG-GUMed)
  • mgr Maciej Zieliński (SDNHiS)
  • mgr  Jagoda Kościelniak (WFil)
  • mgr Łukasz Arcimowicz (MSDBIOTECH UG-GUMed)
  • mgr Piotr Zieliński (WPiA)
  • mgr Ilona Bidzan-Bluma (SDNHiS)
  • mgr Alicja Chilińska-Pułkowska (WFil)

 

Odwoławcza Komisja Dyscyplinarna ds. Doktorantów:

  • mgr Katarzyna Semrau (WNS)
  • mgr Piotr Syczak (WH)
  • mgr Dominik Bień (WNS)
  • mgr Jarosław Rutkowski (WNS)
  • mgr Karina Bogdaniuk-Sierant (WNS)
  • mgr Krzysztof Jasiński (WNS)
  • mgr Aleksandra Koska-Legieć (WPiA)
  • mgr Magdalena Kokot (WFil)
  • mgr Ewa Lubiszewska (WFil)
  • mgr Natalia Lubińska (WH)
  • mgr Sebastian Barczak (SDNHiS)
  • VACAT
  • VACAT
  • VACAT

Rada Biblioteczna:

  • mgr Ewa Lubiszewska (WFil)

Komisja ds. wdrożenia i monitorowania strategii HR EXCELLENCE in Research:

  • mgr Ilona Bidzan-Bluma (SDNHiS)